Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

domotronika

Опалювальна техніка в Киеві

"Домотроніка" - це мережа магазинів, що працює в м.Киеві з 2005 року.

shop

vitrina_rubineta_tverde_paluvo_2016

Газові котли компанії «Домотроніка»

Спеціалізація магазину "Домотроніка" - товари для автономного опалення, водопостачання, водовідведення, фільтрації води, очищення стічних вод. Продукція, яка продається в магазині, має всі необхідні сертифікати відповідності державним стандартам, дозволи на використання та санітарно-гігієнічні висновки.


install

install-domotronika

На базі підприємства з 2006 року функціонує ліцензована монтажна організація ТОВ "Магія комфорту", яка надає послуги з розрахунку, монтажу систем опалення, водопостачання, фільтрації, налагодження, сервісному обслуговуванню обладнання, прочищення каналізації, а також послуги з алмазного свердлування отворів і різання прийомів в залізобетоні і цеглі .

За час роботи нашими клієнтами стали тисячі замовників, серед яких власники квартир, котеджів, багатоповерхових будинків, офісних приміщень, заводів.

З року в рік ми інвестуємо для розвитку підприємства на:


  • навчання працівників, підвищення кваліфікації персоналу;
  • закупівлю сучасного інструменту та обладнання;
  • розширення асортиментного ряду товару і спектра послуг, що надаються;
  • підвищення рівня обслуговування клієнтів.service
service-domotronika

ТОВ "Магія комфорту" постійно розширює перелік надаваних послуг і робіт. Тому однією з найважливіших складових роботи товариства є сервісне обслуговування змонтованого і проданого обладнання. ТОВ "Магія комфорту" здійснює гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування обладнання наступних виробників:


  • Immergas, Hermann, Tiberis, Nobel (традиційні моделі).
  • Nova Florida (традиційні і конденсаційні моделі).
  • Gorenje (електричні і комбіновані бойлери).
  • VIADRUS, ATMOS, PONAST, CANDLE, Heiztechnik, ATON.
  • Ecosoft, Наша вода.
  • Всі види водяних насосів Speroni та Grundfos

Сервісне обслуговування іншого обладнання (газові колонки, насосне обладнання,) здійснюють сервісні центри фірм-виробників.

Перед проведенням сервісного обслуговування складається «Договір на введення в експлуатацію газовикористовуючого обладнання і планове технічне обслуговування газовикористовуючого обладнання» та «Договір на післягарантійне обслуговування опалювального устаткування», згідно яких здійснюється сервісне обслуговування.
Працюючи з нами, Ви не тільки гарантовано отримуєте комплексне вирішення поставлених завдань, а також отримуєте надійного партнера на довгі роки.


На наших складах в наявності є широкий асортимент різного обладнання, яке ви можете купити та забрати вже зараз! Подивитися асортимент нашої продукції можна в розділі «Каталог»


Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.


P_20160511_090301_1