Мова сайту:
м. Житомир, вул. Щорса, 63 тел.: (0412) 44-56-97 тел.: (050) 10-63-648

«Компанія «Домотроніка ™» - опалювальна техніка в м.Житомир

"Домотроніка" - це мережа магазинів, що працює в м.Житомирі з 2005 року.


Спеціалізація магазину "Домотроніка" - товари для автономного опалення, водопостачання, водовідведення, фільтрації води, очищення стічних вод. Продукція, яка продається в магазині, має всі необхідні сертифікати відповідності державним стандартам, дозволи на використання та санітарно-гігієнічні висновки.

vitrina_rubineta_tverde_paluvo_2016

Газові котли компанії «Домотроніка»

На базі підприємства з 2006 року функціонує ліцензована монтажна організація ТОВ "Магія комфорту", яка надає послуги з розрахунку, монтажу систем опалення, водопостачання, фільтрації, налагодження, сервісному обслуговуванню обладнання, очищення каналізації, а також послуги з алмазного свердління отворів і різання прийомів в залізобетоні і цеглі .

За час роботи нашими клієнтами стали тисячі замовників, серед яких власники квартир, котеджів, багатоповерхових будинків, офісних приміщень, заводів.

З року в рік ми інвестуємо для розвитку підприємства на:

  • навчання працівників, підвищення кваліфікації персоналу;
  • закупівлю сучасного інструменту та обладнання;
  • розширення асортиментного ряду товару і спектра послуг, що надаються;
  • підвищення рівня обслуговування клієнтів.

Працюючи з нами, Ви не тільки гарантовано отримуєте комплексне вирішення поставлених завдань, а також отримуєте надійного партнера на довгі роки.


На наших складах в наявності є широкий асортимент різного обладнання, яке ви можете купити та забрати вже зараз! Подивитися асортимент нашої продукції можна в розділі «Каталог»


Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.


P_20160511_090301_1