Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

3 основних переваги твердопаливних котлів

24.08.2016

У холодну погоду насолоджуватися проведенням часу в будинку можна тільки коли там затишно, комфортно і тепло.

 

З самого початку саме тепло нерозривно асоціюється з безпекою, адже древні інстинкти підказують, що холод несе безпосередню загрозу життю і здоров'ю людини. Саме вони змушують займатися забезпеченням свого будинку безперебійним постачанням тепла.

тепло в будинку

Неухильне подорожчання традиційних видів палива спонукає сучасну людину до пошуку більш економних джерел теплової енергії. Саме тому, при виборі варіaнта опалення щорічно все більше споживачів звертають свій погляд на твердопаливні котли.

 

Давайте подивимося, які саме параметри твердопаливних котлів обумовлюють їх прогресуючу популярність?

Попит на твердопаливні котли легко пояснюється наступними факторами:

  • Економічність
  • Абсолютна автономність
  • Варіативність палива

Коли мова йде про економічну вигідність котлів, це зовсім не порожні слова. Витрати на опалення при використанні сучасних моделей в 2-3 рази менше, ніж при використанні газу, і в 3-4 рази нижче, ніж при опаленні електрикою. Абсолютна автономність дає можливість отримати тепло там, де доступу до газу або електрики немає (на дачах, котеджах, у віддалених місцевостях), а також в періоди, коли ці джерела енергії не можна отримати у постачальника.

 

А ось варіативність видів палива дозволяє споживачу отримувати тепло з вугілля, торфу, дров, пресованих брикетів, деревної стружки і навіть гною. Слід зазначити, що виробники проектують свою продукцію під певний вид палива (або кілька видів), з урахуванням різної калорійності, швидкості і температури горіння, тому тривале використання палива, не передбачено технічними умовами, може достроково вивести опалення з ладу.

 

Якщо планується використання різних видів, або споживач не впевнений, який саме паливо буде доступним, варто вибрати універсальні моделі, які спеціально розроблені для такої експлуатації.

твердопаливний котел, є екологічно безпечними

Частота завантаження, або страхи споживача

Безумовною перевагою сучасних твердопаливних котлів досить низька частота завантаження: в залежності від моделі та виробника може складати до 5 діб у разі використання вугільних котлів тривалого горіння. Таким чином, температура може підтримуватися в приміщеннях, де щоденна присутність власника неможлива. Тому хвилювання з приводу того, що система опалення заміського котеджу може замерзнути в разі перебоїв з електро- або газопостачанням, залишилися в минулому.

 

Виробники твердопаливних котлів, прагнучи задовольнити потреби ринку, дають можливість вибрати модель, що оптимально підходить конкретному споживачеві - з урахуванням майбутньої площі опалення, виду палива і можливої частоти завантаження. У свою чергу споживачі, все частіше вибирають твердопаливні котли, які дають впевненість в отриманні тепла і комфорту при будь-яких умовах і в будь-якому місці.