Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Що таке двоконтурний котел?

13.05.2016

Двоконтурний котел - це прилад, який працює відразу на дві області: на обігрів води з-під крана і опалення. Конструкція пристрою складається з двох відділів: один з них відповідає за нагрівання води для опалення, а інший - за нагрівання проточної води.

 

Більшість з двоконтурних котлів працюють віддаючи перевагу обігріву води з-під крана, що означає використання гарячої води пріоритетно для водопостачання. У роботі опалювальної системи при такому розкладі теплоносій не нагрівається. Така схема роботи не шкодить опалення, так як навіть при значному використанні гарячої води тривалий час температура опалення знизиться максимум на 3 градуси.

 

Двоконтурні котли прекрасно справляються з опаленням приміщення площею 50-450 кв.м. Разом з тим нагріваючи воду для стабільного водопостачання. Такий котел є вибором багатьох клієнтів компанії "Домотроника", так як він більш функціональний.

двоконтурний настінний котел

Двоконтурні котли бувають двох типів:

Настінні котли. Перевага - компактність і невелика вага. Більше підійдуть для будинків, в яких є 2-3 точки водорозбору. Рідина в них нагрівається за принципом ідентичному проточним водонагрівачам. Для нагріву застосовується пластинчастий теплообмінник, який нагрівається за рахунок роботи газового або дизельного пальника. Один з видів двоконтурного котла - накопичувальний. Такі рекомендують встановлювати в дачних будинках, або в квартирах, де невелика витрата гарячої води, оскільки, на відміну від поточного, прилад не встигає нагрівати достатню кількість води для великої родини.

 

Стаціонарні котли. Вода в таких котлах нагрівається за принципом водонагрівачів непрямого типу. Котел легко забезпечує гарячою водою родину з 4-6 чоловік при наявності в будинку 2-3 санвузлів. Якщо в будинку використовується велика кількість точок водорозбору, то знадобляться додаткові водонагрівачі.

 

Переваги двоконтурного котла:

  • Економія газу;
  • Економне використання місця;
  • Простота монтажу завдяки малій вазі і габаритам;
  • Наявність двох систем - для водонагріву і обігріву приміщення;
  • Простота в обслуговуванні і можливість підключення інших пристроїв;
  • Економія технічного обслуговування за рахунок комбінації двох пристроїв в одному;
  • Наявність додаткових пристосувань - циркуляційних насосів,
  • Безшумна робота за рахунок гідравлічної системи;
  • Легке відключення опалення на літній період.

котел двоконтурний

Компанія “Домотроника” надає широкий асортимент котлів, включаючи двоконтурні котли. Багатофункціональний пристрій дозволить заощадити місце і забезпечить відразу обігрівом води і опаленням.