Мова сайту:
м. Киев, вул. Щорса, 63 тел.: (0412) 44-56-97 тел.: (050) 10-63-648

Що таке газовий фільтр

27.01.2021

Обігрів будинку і наявність гарячої води для господарських потрібно - проста необхідність для кожної людини. Установка газових котлів у квартирах і приватних будинках дає можливість мати постійний доступ до гарячої води, регулювати і змінювати її температуру при потребі легко і просто.

Купити газовий фільтр сучасного типу сьогодні є необхідністю. Цей пристрій дозволяє з розумом підходити до експлуатації газового обладнання, витрачаючи його обмежені ресурси з максимальною ефективністю. Однак газовий котел з часом (у кого-то раніше, у когось пізніше) може вийти з ладу через забрудненої води. Тому покупка газового фільтра набуває більш вагоме значення.

Газовий фільтр

Особливості та переваги використання

Говорячи про сучасних котлах, варто відзначити їх складний механізм і наявність електронних елементів управління. Те, наскільки довго буде служити агрегат і як часто ви будете його ремонтувати, безпосередньо залежить від стану води і газу (їх забрудненості). А адже ремонт котла обходиться недешево. Фільтр газу надає надійний захист техніки від згубного впливу забруднюючих елементів, які потрапляють в газ.

Мережа магазинів "Домотроніка" пропонує покупцям якісні фільтри газові за доступними цінами. Також фахівці готові відповісти на всі ваші запитання щодо опалювальних систем, обладнання, а також допоможуть вибрати відповідний саме для ваших умов.

газові фільтри

Через те, що водопровідна система та система подачі газу залишає бажати кращого, в котел, запірні пристрої труб і лічильники потрапляє безліч мікрочастинок іржі, окалин, піщинок, які діють як абразив. Робота фільтруючих агрегатів для котлів допомагає підтримувати систему подачі газу в працездатному стані протягом довгого часу, очищаючи її від різного роду домішок, твердих частинок, пилу.

Є кілька основних переваг, які дає установка фільтра:

  • очищення газу від різних домішок;
  • підвищення ККД після установки;
  • захист і застереження обладнання від поломки.

Як бачимо, фільтруючий пристрій - незамінний елемент, від якого безпосередньо залежить, як довго вам прослужить газовий котел і як швидко витрачається його ресурс. Тому економія на цьому агрегаті недоречна. Теж стосується і установка низькоякісного фільтра. Повірте, ремонт котла вам обійдеться куди дорожче, ніж покупка хорошого фільтрує.

Що таке газовий фільтр

Типи пристроїв

Газові фільтри бувають 2-х типів:

  1. Сітчасті - мають таку конструкцію, яка включає кілька шарів металевої сітки. В процесі експлуатації газ очищується краще, зате пропускна здатність фільтра стає меншою через засмічення осередків.
  2. Волосяні - вони використовують як фільтруючий елемент капронову нитку або оброблений маслом і потім пресований кінський волос. Через якийсь час використання пристрою потік газу забирає частки фільтра, через що його характеристики погіршуються.

На закінчення

Ми пропонуємо вам перед покупкою проконсультуватися у фахівців компанії "Домотроника". Вони зможуть більш детально показати роботу газового фільтра, прояснити незрозумілі моменти і підібрати пристрій, який ідеально підійде для вирішення ваших потреб. Крім цього, вас порадують доступні ціни, доставка по Україні та монтаж агрегату.