Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Як зробити повітряне опалення будинку

24.10.2016

Головним пунктом при облаштуванні приватного будинку є його обігрів. Необхідно уважно вивчити всі можливі варіанти і визначити для себе найбільш підходящий. Якщо Ви перебуваєте в пошуку надійного, швидкого і якісного способу, при якому утворюється альтернативна енергія, повітряне опалення стане універсальним варіантом.

 

Що таке повітряна система опалення?

Повітряна система опалення – це спосіб терморегуляції, який полягає в подачі теплого або охолодженого повітря до необхідної температури у внутрішніх приміщеннях будинку. Така система повітряного опалення приватного будинку є відносно недорогою і має безліч переваг перед пічним та радіаторним обігрівом.

система опалення в будинку

Переваги

Головною перевагою є те, що це економічне повітряне опалення приватного будинку. Крім того, варто відзначити ще такі плюси:

  1. Комплексний обігрів будинку (оскільки всі зони розташовані в різних точках, а не локалізовані в єдиних центрах, як у випадку з піччю і радіатором). У зв'язку з цим, відсутній різкий перепад температур і конденсація води.

  2. Для великого будинку (приватного) повітряне опалення – відмінний варіант, оскільки здатен обігріти велику площу кімнати.

  3. Високий ККД (близько 90%).

  4. Має просту схему циркуляції теплоносія: відсутні проміжні передавальні елементи. У випадку з радіаторні опаленням навіть незначне пошкодження трубопроводів може загрожувати серйозними наслідками для внутрішніх приміщень, а також для безпеки людей (гаряча вода або масло в даному випадку рухається під сильним тиском). Повітряне опалення не має таких мінусів.

  5. Можливість об'єднати для будинку (заміського) повітряне опалення разом з кліматичною системою. У цьому випадку в приміщеннях буде підтриманий потрібний мікроклімат.

  6. Можливість регулювати включення і виключення системи в будь-яку пору року без шкоди для установки (наприклад, у випадку з радіаторним опаленям, в зимовий час вода може замерзати і розширюватися, що може викликати великі ризики). Якщо у Вас заміський будинок, куди Ви приїжджаєте тільки на вихідні та свята, то це особливо актуально.

  7. Оптимальна вартість (в порівнянні з іншими системами).

економічне повітряне опалення приватного будинку

У першу чергу, необхідно вибрати нагрівальний елемент. Їм може бути електричний, твердопаливний або газовий теплогенератор. Виготовлений за канадською методикою, повітряне опалення пристосоване до північного клімату, тому добре витримує наші умови і служить довгі роки. Рекомендується займатися установкою системи в момент будівництва будинку.

 

Пам'ятайте, що конструкція твердопаливного генератора повинна змінювати швидкість горіння палива. Якщо обираєте газовий теплонагрівач, тоді зверніть увагу, чи має він автоматичну систему увімкнення та вимкнення. Крім того, важлива наявність системи показника температури для теплоносія в потрібному для роботи діапазоні.

 

Також необхідно придбати жорсткі або гнучкі труби для циркуляції повітря, решітки (через них буде подаватися і забиратися повітря), армований скотч (для скріплення труб). До всього іншого, для роботи Вам також знадобиться окремий інструмент для оцинкованої сталі і монтажні кріплення.