Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Як укладати теплу підлогу під кварц-вінілову плитку

25.07.2021

Укладання теплої підлоги під плитку з кварц-вінілу: чи варто?


Для того, щоб комфортно себе почувати в будь-яку погоду і не боятися за простудні захворювання в холодну пору, багато людей встановлюють теплу підлогу. Вона ефективно підігріває підлогове покриття, підвищуючи також температуру у всій квартирі.


Якщо ви вирішили "застелити" підлогу кварц-вініловою плиткою, то ще раз зважте, чи потрібно вам додатково встановлювати теплу підлогу. Адже таке покриття проводить тепло так само, як і натуральна деревина. Кварц-вінілова плитка не холодна. Тому якщо великої необхідності немає, можна покласти в основній частині будинку тільки її, а у ванній, коридорі теплу підлогу. Якщо ж будинок холодний і в ньому проживають маленькі діти, використовуйте теплу підлогу скрізь, де вважаєте за потрібне під кварц-вініл її можна покласти без хвилювань.


теплый пол1


Які типи теплої підлоги підходять для установки під плитку з кварц-вінілу?


Теплу підлогу під кварц-вінілову плитку можна покласти практично будь-якого виду, хоча переважно, щоб вона була водяна, кабельно-електрична або плівкова. Завжди орієнтуйтеся на те, щоб максимальна температура її нагрівання була не більше 28° С.


Особливості монтажу

теплый пол2


При перекритті з дерева в основі краще вибрати теплу підлогу водяного типу. Як її укладають?


  • Спочатку укладається дерев'яне покриття, потім водяна тепла підлога, а зверху кварц-вінілова плитка. На дерев'яне перекриття укладається прошарок теплої підлоги. Зверху лягає фанера від 10 мм. Для закріплення використовуються саморізи, шви потрібно зашпаклювати і відшліфувати. Фанера змащується клеєм і на неї накладається плитка.

  • Укладається бетонне покриття, потім тепла підлога, а поверх неї плитка з кварц-вінілу. Зверху над бетоном монтується гідроізоляційний шар, на який встановлюють водяну теплу підлогу. Її закріплюють за допомогою стяжки з піску та цементу, якою заливають зверху фінішним вирівнювачем для створення рівної поверхні.

  • Викладають цементно-піщану стяжку, потім кабельну теплу підлогу, а зверху плитку з кварц-вінілу. Така схема рекомендується для монтажу електричного типу підлоги.

  • Спочатку укладають бетонне покриття, потім теплу підлогу плівкового типу, а зверху покривають кварц-вінілової плиткою. Плівкові підлоги вважаються найпростішими в установці. Її просто потрібно розкласти над цементно-піщаною стяжкою, а на неї викласти замкову (саме замкову) кварц-вінілову плитку.


теплый пол3


Це не єдині способи, за допомогою яких можна встановити теплу підлогу з кварц-вініловим покриттям, проте вони ефективні і рекомендуються багатьма фахівцями. Хоча важливо враховувати індивідуальні особливості та приміщення, і тип теплої підлоги, і покриття. Головне у всьому цьому пам'ятайте:


  • така підлога не повинна нагріватися більше, ніж на 28° С;

  • в приміщенні з електричною теплою підлогою можна стелити килими і ставити меблі без ніжок.


На закінчення


Якщо ви роздумуєте над тим, яку теплу підлогу краще встановити, щоб вона був і комфортною, і надійною, і вигідною, зверніться до компанії "Домотроніка". Наші фахівці порекомендують найбільш підходящу теплу підлогу за доступними цінами, яка підійде у вашому випадку. За необхідності наші майстри правильно і якісно встановлять її. Так ви позбавите себе від зайвих турбот і будете впевнені в своєму рішенні.