Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Як вибрати газовий котел двоконтурний?

28.02.2021

З розвитком опалювальної техніки вдосконалилися і настінні двоконтурні газові котли, які на сьогоднішній день мають високу технологічність і простотою. Вибрати варіант для себе не так то просто, адже на ринку представлено багато різних моделей і виробників? У цій статті ми хочемо звернути увагу на основні моменти, які допоможуть вибрати найбільш підходящий агрегат.

Как выбрать газовый котел двухконтурный01

Чим викликана популярність двоконтурних котлів?

Кожен, хто живе в приватному будинку, розглядає варіанти, як забезпечувати тепло будинку і при цьому оптимізувати витрати. А з нашим кліматом обігрівальний сезон за різними мірками становить від 4 до 7 місяців. До того ж, крім функції обігріву, опалювальні системи дозволяють щодня користуватися гарячою водою.


Саме ці дві потреби здатний заповнити двоконтурний газовий котел. У будинку не тільки постійно буде тепло, але також завжди буде гаряча вода. Варто зауважити. що такі агрегати - невеликі за розмірами і стильні по дизайну. Де б ви не розмістили котел (в кухні, коридорі, ванній), він буде добре виглядати навіть в невеликому приміщенні.

Как выбрать газовый котел двухконтурный02


Крім переваг в габаритах і зовнішньому вигляді, котел газовий двоконтурний має високу технологічність. Як правило, виробники гарантують високу якість обладнання і його безпеку, що є вкрай важливою характеристикою.


Як працюють основні вузли агрегату?

Газовий котел двоконтурний - дуже надійний пристрій. Щоб переконатися в цьому, давайте побачимо. як працює ця техніка. Майже у всіх моделях навіть різних виробників основні вузли однакові. Відрізняються в більшості випадків тільки деталі.

                                       delfis-condensing_006delfis-180

Двоконтурні газові котли складаються з:

 1. Корпуси.
 2. Газового пальника.
 3. Теплообмінника (чавунного або сталевого).
 4. Розширювального бачка.
 5. Пристрої відведення продуктів горіння.
 6. Газового клапана.
 7. Систем автоматики:
 • температурних датчиків;
 • датчиків газового тиску;
 • системи автоматики в роботі агрегату, коли струм надходить нестабільно;
 • системи захисту від замерзання;
 • регулятора насоса;
 • пристрою самодіагностики.

Как выбрать газовый котел двухконтурный04

Щоб вибрати відповідне опалювальне обладнання для свого будинку, упевніться в якості і надійності роботи основних систем. Кращими пальниками для такого пристрою є модульовані. Вона має добре налагоджену систему, що дозволяє їй працювати на мінімальній кількості палива, а це в рази зменшує витрату газу. Нагрівання в агрегаті коливається в рамках 10-95%, забезпечуючи високу ККД теплоносія. Модульовані пальники коштують дорожче, зате і прослужать набагато довше.


Обов'язковим елементом будь-якого котла є розширювальний бачок. Його обсяг залежить від габаритів системи опалення в будинку. Щоб забезпечити безаварійну роботу агрегату, передбачена система відводу продуктів горіння. Це може бути як класичний димар, так і вбудована в котел труба, в якій вентилятор забезпечує тягу.


Ну і все системи автоматики забезпечують безперебійну роботу котла і мінімальне втручання членів сім'ї.


Настінний або підлоговий?

Плануючи установку котла, слід заздалегідь відвести для нього місце. Найчастіше виділити багато місця під опалювальну систему немає можливості. В такому випадку оптимальним рішенням стане настінний пристрій. Завдяки сучасним технологіям такий агрегат поєднує в собі компактні розміри і стильний корпус. Габарити і вага підлогового котла набагато більше. Вони набагато могутніше і підходять для великих будинків, коли потрібно обігрівати велику площу.

Как выбрать газовый котел двухконтурный05

Купити газовий котел в Киеві недорого можна в мережі магазинів "Домотроніка". Звертайтеся за детальною інформацією.