Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Як вибрати конвектор?

27.04.2016

Конвектори - популярний вид опалювальних приладів для дому, які діють за принципом конвекції. Повітря в приміщенні нагрівається за рахунок циркуляції теплого повітря від низу до верху.

Обігрівачі діляться на типи відповідно до типу нагрівального елементу, способу установки і типу управління. Головне завдання - це вибрати такий, який буде якісно обігрівати приміщення і не буде доставляти незручностей. Магазин “Домотроніка” із задоволенням допоможе Вам у цьому.

конвектор для обігріву

Як вибрати конвектор?

Перш за все слід звернути увагу на площу приміщення, що обігрівається і розрахувати кількість потужності, необхідної для нього. Для такого розрахунку потрібно 1 кВт потужності помножити на 10 кв.м. Також врахуйте розміри вікон, додаткові обігрівальні системи, товщину стін і висоту стель (така формула призначена для стель зі стандартною висотою 2,5 - 3,2 м).

 

Орієнтовна розрахункова таблиця потужності для конвектора згідно площі приміщення виглядає таким чином:

 • 10 кв.м - 1000 Вт;
 • 12 кв.м - 1200 Вт;
 • 15 кв.м- 1500 Вт;
 • 20 кв.м - 2000 Вт;
 • 25 кв.м - 2500 Вт.

Другий аспект, який вимагає уваги - це функціональність приладу. Електричні обігрівачі мають ряд додаткових функцій, які дозволять заощадити, поліпшити роботу приладу і зробити його використання більш комфортним.

 

Додаткові функції:

 1. Іонізатор здатний вловлювати пил і насичувати повітря іонами. Ця функція може працювати і при вимкненому обігрівачі. Позитивно впливає на організм людини - покращує імунітет, знімає втомлюваність і сприяє працездатності.
 2. Програмування (Restart) дозволяє приладу запам'ятовувати попередні установки і самостійно вибирати потрібні параметри при відновленні живлення. Перебої з живленням н будуть проблемою завдяки програмі Restart.
 3. Захист від замерзання автоматично вмикається температура в приміщенні досягла +5 градусів.
 4. Таймер встановлює конкретний час обігріву, після чого конвектор самостійно відключиться.
 5. Термостат забезпечує автоматичне відключення конвектора при нагріванні до заданої температури, і точно так само включається, коли повітря охолоджується.

електричний конвектор

Прилади з такими функціями віддається більша перевага через зручності у використанні. Звичайно, крім функцій існує ще один важливий момент - це тип установки. Від цього залежить і місце розташування приладу:

 • настінні - часто кріпляться не тільки на стіні, але і під вікнами;
 • підлогові - мають ніжки або коліщатка і можуть розташовуватися в будь-якому місці, куди дотягується провід електроживлення;
 • плінтусні - монтуються вздовж стіни. Мають висоту до 20 см, і, як правило, купуються для приміщень з великими вікнами;
 • вбудовуються - встановлюються в підлозі або стінах і закриваються гратами. Такі прилади не захаращують приміщення, але їх установку необхідно планувати ще під час ремонту або будівництва.
 • універсальні - мають кронштейни і ніжки. Розміщуються де завгодно.

Компанія “Домотроника” надає на вибір обігрівальні системи для дому та промислових будівель. Залежно від потреб на сайті магазину Ви можете підібрати необхідний прилад. З 2005 року ми дбаємо про благополуччя будинків, поставляючи техніку від провідних виробників. Компанія ATLANTIC представляє універсальну модель конвектора, яку можна придбати в нашому магазині.