Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Яка тепла підлога краще: електрична або водяна?

17.09.2015

Рішення утеплити підлогу зазвичай пов'язане з бажанням отримати більше комфорту.

 

Для утеплення підлог використовують
два види систем:

  • Електричні підлоги (плівкові та провідні);
  • Гідравлічні підлоги (водяні).

Асортимент всіх видів підлог (і електричних, і водяних) представлений на нашому сайті. Але перш, ніж вибрати щось конкретне, варто ознайомитися з їх особливостями.

 

Електричні підлоги

В електричних підлогах енергія передається по нагрівальних елементам до підлогового покриття. Розподіл енергії в електричних підлогах відбувається завжди однаково. Температура по всіх елементах однакова за рахунок підключення їх до одного елементу, який регулює ступінь нагрівання.

електрична тепла підлога - схема

Найбільш підходящим варіантом обігріву електрична підлога стає в таких випадках:

  • Невелике приміщення позбавлене основного обігріву. Наприклад, балкони, відкриті майданчики, веранди. За допомогою теплої підлоги можна швидко обігріти будь-яке з приміщень. Знаходиться там буде комфортно і безпечно для здоров'я.
  • Кухню, ванну кімнату або туалет потрібно швидко обігріти на короткий час. Ви просто вмикаєте систему підігріву на той час, коли це потрібно.
  • Для квартир, які знаходяться в багатоповерхових будинках, де водяна система обігріву неможлива. У такому випадку тепла підлога стане відмінною альтернативою звичайній системі обігріву. Сучасна технологія дозволяє рівномірно обігрівати всі приміщення в квартирі.
  • Потрібно монтувати теплу підлогу, не проводячи при цьому капітальні роботи. У такій ситуації застосовуються плівкові теплі підлоги.

Гідравлічні підлоги

Для установки водяних підлог потрібно провести капітальні роботи. В процесі монтажу доведеться зняти старе покриття і стяжку. Тепла підлога цього виду займає багато місця. Для надійності основа підлоги додатково утеплюється, а по верху прокладаються труби. Щоб встановити такі труби в квартирі, може знадобитися отримання дозволів, так як вони досить масивні і важкі.

гідравлічна тепла підлога - схема

Якщо Ви хочете повністю відмовитися від звичайного опалення і зробити основним джерелом тепла підлогу, то водяна підійде для цього більш за всі. Правильний розподіл труб на поверхні підлоги допоможе зберегти тепловіддачу і направити її в потрібні ділянки приміщення.

 

Тепла підлога, що бере енергію від водопостачання, найбільш підійде для таких випадків:

  • Повна заміна основного опалення.
  • Додаткове опалення на все приміщення.

Вибираючи теплу підлогу, враховуйте розмір приміщення, в якому Ви хочете зробити додаткове опалення, необхідну швидкість нагрівання, периметр площі, що нагрівається і методи монтажу.

тепла підлога

Теплі підлоги в магазині "Домотроніка"

Компанія "Домотроника" пропонує Вам широкий вибір товарів для обігріву приміщення. Який саме вид опалення Ви обираєте, залежить від перерахованих вище факторів. Який би Ви не вибрали, ми гарантовано надамо продукцію кращих виробників, яка прослужить Вам довгий час. Майстри якісно проведуть необхідні роботи з монтажу теплої підлоги, проконсультують з усіх питань експлуатації.

 

Подбайте про тепло в своєму будинку вже сьогодні!