Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Колонки газові bosch - переваги застосування

28.10.2016

Сьогодні неможливо уявити своє життя без головних благ цивілізації: світла, газу і гарячої води. Ми звикли до постійного використання цих ресурсів, тому варто ставитися з економією до їх витраті. Помічниками в цьому можуть стати колонки газові Bosch.

газова колонка Bosch

Газові водонагрівачі – це надійне і вигідне рішення для тих, хто відмовився від централізованих систем. Регулювати безперервний підігрів води можна самостійно. Не випадково такий водонагрівач вважається найекономічнішим вибором, який допомагає контролювати енерговитрати. Крім того, він здатний забезпечити гарячою водою кілька точок забору в будинку одночасно.

 

Розрізняють два види газових пристроїв:

  • газові проточні нагрівачі (колонки);

  • накопичувальні (бойлери).

Бойлери мають великі розміри в порівнянні з колонками. Крім того, вони нагрівають тільки ту воду, яку можуть помістити всередині. На відміну від них, проточні водонагрівачі здатні забезпечити постійну подачу гарячої води і при цьому не змусять чекати.

 

Основні переваги колонки

Одними з найголовніших переваг у використанні є наступні:

  • економічна вигода;

  • установка (маючи централізовану вентиляцію і газову систему, можна встановлювати газові водонагрівачі в будь-якому місці будинку або квартири);

  • безперервний потік гарячої води;

  • легкість і безпеку в експлуатації;

  • привабливий вигляд і невеликі розміри;

  • високий рівень продуктивності;

  • тривалий термін служби.

колонка газова Bosch

Сучасне обладнання гарантує мінімальну витрату палива при обігріві води. Варто відзначити, що колонка використовує енергію, коли Вам це необхідно. У свою чергу, бойлер витрачає значно більше електрики, яка також необхідно для підтримки температури води. У зв'язку з цим, отримуємо наступні показники: 25% економії з газовою колонкою компанії Bosch в порівнянні з електронагрівачем (при однаковій витраті потужності, використанні режиму роботи і одержуваній температурі води). Купити газові колонки Bosch по Києву і всій Україні можна на нашому сайті.

 

Способи підпалювання

Каталог товарів різних виробників може мати в наявності величезну кількість газових колонок. Вони можуть відрізнятися деякими характеристиками. Наприклад, способом включення. Зручним і популярним серед користувачів є п'єзопідпал – коли завдяки механічній дії утворюється іскра. В даному випадку варто запалити гніт один раз і він буде горіти довгий час.

 

Інший спосіб запалити колонку – електронна батарейка. Її особливість полягає в тому, що при кожному перекритті крана вона зупиняє свою роботу. Крім нього існує ще одна можливість. Сучасним віянням став вбудований гідрогенератор. З його допомогою тиск потоку води (при включенні крана) утворює електророзряд. Його сили достатньо для того, щоб запалити гніт. До речі, при цьому абсолютно не збільшується споживання енергії. Однак вартість такого пристрою значно вище, ніж прості способи підпалювання. Втім, такий агрегат забезпечує комфорт у використанні.

 

Інтернет-магазин Domotronika здійснює продаж колонок Bosch (Німеччина) – доставка по всій Україні.