Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Опалюємо будинок без допомоги газу

03.03.2016

Чим опалювати будинок без газу?

Будинок - місце, де має бути комфортно в будь-яку пору року. Тому з настанням холодів виникає проблема ефективного обігріву приміщення. Вирішують ці завдання опалювальні системи. Але як обігріти будинок, якщо в ньому немає газу?

 

Існує чимало альтернатив газу. Щоб правильно вибрати, чітко визначте свої потреби і можливості. Як паливо можна використовувати:

Іноді вони навіть вигідніше, ніж газове опалення. Та й знайти їх не важко.

 

Особливості альтернативних газу видів палива

Дрова

Це найпопулярніший вид палива. Для заміського будинку - відмінний варіант. Володіє великою тепловіддачею, проте потрібно передбачити місце для зберігання запасів і залишків золи. Якщо біля будинку є город, можна пустити частину в добриво.

дрова

Вугілля

Не такий екологічний, як дрова, але має велику тепловіддачу. Він не так легко запалюється, та й відходів менше. Однак вугіллям можна топити тільки при наявності котла і самостійно обслуговувати його (автоматичний підхід виключений).

вугілля

Дизельне паливо

У певних умовах легко запалюється і при недбалому використанні може призвести до пожежі. Також має різкий запах. Зберігати запаси дизпалива для котла потрібно буде у великому баку. Крім того, його вартість дорожче інших видів палива.

дизель

Пелети

Цей вид палива є залишками обробленого дерева, спресованими в гранули. Пелети мають доступну вартість і відмінні екологічні характеристики. Невеликою кількістю золи, яка залишається, можна удобрювати город. Також перевага пелетів в тому, що котел з їх використанням може автоматично працювати до 30 днів.

пелети

Електроенергія

Електричні котли не мають відходів, що вигідно виділяє їх від попередніх видів опалення. Однак вони споживають багато електроенергії, за яку потрібно платити, тому вважаються більш дорогим видом опалення.

електрокотел

Який вид палива вибрати?

Дрова краще використовувати в маленькому дачному будиночку. Зробіть запас самі або купіть до опалювального сезону. Якщо не хочете займатися постачанням палива і можете собі дозволити оплатити використовувану електроенергію, вам підійде електричний котел. Для тих, хто живе в районі з розвиненою деревно-обробною промисловістю, доцільно використовувати пелети. Ну а якщо ви можете запастися дизпаливом або вугіллям, використовуйте вугільні або котли на рідкому паливі.

 

Зверніться в компанію “Домотроника” і ми допоможемо вам підібрати вид палива і обладнання відповідно до ваших ресурсів і потреб. Ми пропонуємо системи опалення, в яких оптимально співвідносяться якість і ціна. Зробіть свій вибір і насолоджуйтеся комфортом в своєму будинку.