Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Переваги та недоліки теплих підлог

22.06.2017

Кожному з нас хочеться облаштувати будинок найкращим чином, зробити його затишним і комфортним. Затіваючи ремонт, ми перш за все орієнтуємося на стиль інтер'єру, вибір меблів і т.д. Однак, температура в будинку також вкрай важлива, щоб незалежно від погоди відчувати себе затишно і тепло.


Холодне приміщення - величезна проблема для більшості сімей, особливо якщо в них є діти. Коли в квартирі холодно, це не тільки неприємно, але й загрожує частими простудними захворюваннями. У кімнаті ще можна покласти на підлогу килим, а ось для коридору, ванної, кухні або дитячої краще встановити теплу підлогу.


У цій статті ми розглянемо переваги і недоліки теплих підлог, щоб ви змогли прийняти обдумане рішення.


Як влаштована тепла підлога?

Преимущества и недостатки теплых полов1


Існує два види теплих підлог: водяні та електричні. Вже з назви можна зрозуміти систему їх обігріву: за допомогою труб з водою або електричних кабелів. Система являє собою нагрівальний елемент, викладений на теплоізоляційний матеріал і залитий зверху стяжкою, поверх якого настелити підлогове покриття. Такі пристрої абсолютно нешкідливі для здоров'я людини.


Переваги теплої підлоги

Теплі підлоги на сьогоднішній день - досить популярний вид обігріву приміщення за рахунок своїх явних переваг:


  • комфортної температури, яка утримується на поверхні підлоги;
  • рівномірного обігріву приміщення;
  • комфортного рівня загальної температури повітря в приміщенні;
  • простоті монтажу;
  • доступною багатьом вартості.

Преимущества и недостатки теплых полов2


Пам'ятайте, що монтаж теплої підлоги тільки в деяких випадках замінить основну систему опалення. Це лише додаткове джерело тепла. Якщо батареї розраховані на підвищення загальної температури в кімнаті, то тепла підлога по більшій мірі обігріває саме підлогове покриття. Погодьтеся, коли ви босими ногами ступаєте в кухні або ванній, набагато приємніше, якщо підлога виявиться не крижаною, а підігрітою.


Недоліки цього виду обігріву


Теплі підлоги мають також, як і будь-який вид обігріву, не тільки плюси, а й мінуси. Вони полягають в тому, що:


  • електричні теплі підлоги не можна накривати під легко займистих покриття підлоги;
  • покупка і установка цієї системи обігріву є додатковою статтею витрат;

Деякі рекомендації по установці теплої підлоги


Рівень оптимальної температури - від 25 до 28 градусів для електричного теплого статі та від 30 до 45 градусів теплоносія для водяних теплих підлог.
Вирішивши встановити теплу підлогу, подбайте, щоб вам не заважала меблі. Також варто особливу увагу звернути на наявне підлогове покриття: воно повинно бути стійким до високої температури, щоб не спалахнути.


На закінчення


Якщо ви роздумуєте про те, чи варто купувати тепла підлога, який вибрати, хто може встановити і т.д., ми будемо раді допомогти. Співробітники компанії "Домотроника" проконсультують по всіх питаннях і допоможуть прийняти оптимальне рішення.