Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Вибір теплої підлоги для ванної кімнати

10.08.2017


Ванна кімната - місце, де твориться диво. Місце розслаблення, яке, в той же час, заряджає енергією. Облаштування ванної кімнати - важлива річ. І саме теплі підлоги зможуть додати їй особливої атмосфери і затишку.


Теплый пол2


Типи підлог з підігрівом

Існує всього три різновиди теплих підлог: водяні, електричні та інфрачервоні.

Водяна підлога являє собою систему труб, прокладених під покриттям, за якими проводиться гаряча вода. Система регуляції температури дозволяє налаштувати її за вашим бажанням. Такий тип статі значно економить кошти на електроенергію, але більш складний в установці.


Електричний підлогу легкий в монтажі, провести його можна самостійно. Така система прокладається під плиткою або бетонною стяжкою, а також включає в себе систему терморегуляторів для того, щоб ви могли виставити необхідну температуру. Однак взимку така підлога буде обходитися вам дорожче через більшої витрати електрики.


Інфрачервона підлога укладається під будь-який з типів покриттів і являє собою спеціальну плівку. Стяжку підлоги проводити не потрібно. Покриття складається з смуг, які не залежать одне від одного. Якщо одна з них зламається - це не завадить нормальному функціонуванню всієї системи і підігрів підлоги буде працювати в колишньому режимі.


Встановлення теплої підлоги

Теплу підлогу своїми руками зробити цілком можливо. Для цього найкраще буде вивчити інструкції і порадитися з професіоналами.


Теплый пол1


Процес монтажу теплої підлоги у ванній кімнаті складається з таких етапів:


  • Планування приміщення. Важливо зрозуміти, куди буде підводитися кабель і в якому місці встановиться датчик регуляції температури. На плані потрібно повністю промальовувати всю схему укладання;

  • Утеплення підлоги. Потрібно покласти на поверхню спеціальний матеріал, що утеплює. Нерівності підлоги можна не враховувати;

  • Монтаж теплої підлоги. Якщо ви вибрали електричний варіант, то потрібно закріпити кабелі максимально близько до термостатному матеріалу, а регулятор температури розмістити на відстані 1 метра від підлоги. Зверху така підлога заливають цементом. Для водяного статі схема інша. Спочатку проводиться гідроізоляція, потім установка труб і надійна стяжка підлоги. Інфрачервона підлога укладається просто на теплоізоляційний матеріал, перевіряється його функціонування і зверху кладеться плівка або ж бетонна стяжка.

Основні вимоги до теплої підлоги

Теплый пол3


Поверхня, на яку буде укладатися матеріал, повинна бути рівною. Чи не ідеальною, але не повинно бути видимих горбів і нерівностей. Перед тим, як монтувати тепла підлога, необхідно подивитися план будинку і порадитися з фахівцем. У деяких приміщеннях такі системи заборонені.


Важливо забезпечити надійну гідроізоляцію і пароізоляцію статі, щоб уникнути його швидкого зносу. Це може бути пенополистерол, мінеральні плити, утеплювач коркового типу або ж будівельна фольга.


Теплі підлоги своїми руками - відмінна ідея, якщо ви хочете створити ванну кімнату своєї мрії. Така система підігріву дозволить позбутися від конденсату на стінах, а також значно збільшить комфорт при знаходженні у ванній, адже тепер щоранку ви будете ступати по приємному, теплої підлоги, який подарує масу приємних емоцій.