Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Заморожування трубопроводів


Будь-який ремонт водопровідних труб і опалювальних систем зв'язаний із скиданням тиску, зливом води з системи. Після ремонту необхідно заново заповнити систему, видалити з неї повітря і опресувати.


Усіх цих трудомістких операцій можна уникнути!

Як це зробити?


Заморозити трубу!


За допомогою сучасного устаткування німецького концерну ROTHENBERGER – лідируючого виробника устаткування і інструменту для монтажу і ремонту будь-яких видів трубопроводів, можна створювати крижані пробки в трубі і проводити роботи на ділянці труби між ними. Крижані пробки надійно блокують струм води, витримуючи тиск до 8-10 атмосфер, і при цьому не відбувається розпирання труби.


Метод створення крижаних пробок для ремонту трубопроводів відомий вже давно. Раніше широко були поширені прилади для заморожування труб ROFROST, що використовують для охолодження рідку вуглекислоту. Прилади ці дуже прості і є набором клем різного діаметру, двома дозуючими вентилями з гнучкими шлангами і балоном з вуглекислотою. Конструктивно клеми є муфтами, що складаються з двох половин, з внутрішніми полімерними ущільнювачами на торцях.


заморожування заморожування


Ущільнювачі виконують дві функції: утримують вуглекислоту усередині муфти, що підвищує ККД приладу, і забезпечує проміжок між трубою і клемою. Для приведення в робочий стан клеми одягаються на трубу, з'єднуються між собою гвинтами, і через приєднані вентилі і шланги вуглекислота з балона подається в клему. У проміжку між клемою і трубою вуглекислота випаровується, охолоджуючи трубу.


Незважаючи на простоту цей прилад не позбавлений недоліків

По-перше необхідно мати з собою один, а то і два запасні балони, оскільки якщо балон закінчується, а робота ще не закінчена, то приміщення просто виявиться залитим водою.

По-друге необхідно постійно контролювати стан крижаних пробок, оскільки у разі припинення подачі вуглекислоти, пробки почнуть танути.

По-третє двоокис вуглецю є небезпечним газом, тому приміщення, де виконуються роботи, повинне добре вентилюватися, інакше є ризик скупчення вуглекислого газу в небезпечній для здоров'я концентрації.


Звертайтесь за телефонами:  +38 (099) 020-16-45, +38 (098) 764-50-72

Також ми можем запропонувати вам наступні види робіт: