Мова сайту:
м. Житомир,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Новини енергозбереження

19.07.2012

НКРЕ прийняла рішення про оптимізацію тарифів на електричну енергію для населення з 1 липня 2012 року шляхом підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів, які споживають понад 800 кВт · год на місяць.

Національною комісією, що здійснює державні регулювання у сфері енергетики, прийнято рішення про оптимізацію тарифів на електричну енергію для населення з 1 липня 2012 року підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів, які споживають понад 800 кВт-год на місяць. Це дасть можливість наблизити тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обгрунтованого рівня.

Про це « У.К. » повідомили у прес -службі НКРЭ.

Рішення про застосування тарифів на електроенергію залежно від обсягів її споживання прийнято для додаткового захисту соціально уразливих верств населення, а також з метою стимулювання споживачів до енергозбереження. Такий підхід до встановлення цін на продукцію є сталим та широковідомим у світовій практиці тарифоутворення.

Варто відзначити, що за результатами аналізу отриманої інформації від 40 ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом НКРЕ встановлено, що населення, яке споживає понад 800 кВт- год на місяць, має велику кількість електроприладів і споживає електроенергію у великих обсягах. Середнє споживання електроенергії абонентами цього блоку складає в середньому 1369 кВт-год на місяць. Для порівняння, 12 млн абонентів України споживає близько 75 кВт-год на місяць, тобто в 18 разів менше