Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Програма «Теплий кредит»

21.05.2015

09.10.2014 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 491 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження», згідно з якою АТ «Ощадбанк» визначено єдиним уповноваженим банком на реалізацію Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки в частині «стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу)».

 

Державна програма передбачає відшкодування частини суми кредиту одноразово кожному позичальникові в розмірі 20 % суми кредиту, залученого ним за одним кредитним договором на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу), але не більше як 5000 гривень та за умови надання до Банку таким позичальником документу, який підтверджує отримання котла у продавця. На допомогу населенню в придбанні котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) урядом виділено 50 млн. грн. бюджетних коштів.

 

Компанія «ДОМОТРОНІКА» підтримує дану програму!

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

  • максимальна сума на яку може бути надано такий кредит - 30 000 грн.;
  • мінімальний початковий внесок 10 % від вартості товару;
  • процентна ставка за користування кредитом - 25 %;
  • максимальний строк користування кредитом - 36 місяців.
  • форма повернення - щомісячно рівними частинами.
  • комісія за надання кредиту - 3 % від суми кредиту одноразово.

Щоб отримати такий кредит у Вашій власності повинно бути нерухоме майно або нерухоме майно може належати на праві власності членам Вашої сім’ї.
Для отримання кредиту Ви надаєте до Банку паспорт, ідентифікаційний код, документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців, правовстановлюючий документ на нерухоме майно, рахунок (рахунок-фактуру) на обраний котел, інші документи за необхідності.

 

В рамках державної програми 20 % від суми кредиту, але не більше 5000 грн. Вам буде відшкодовано за рахунок бюджетних коштів на Ваш поточний рахунок, відкритий в нашому Банку за умов що Ви надасте до Банку документи, що підтверджують отримання Вами котла.

 

Переглянути каталог твердопаливних та електричних котлів.

 

теплий кредит