Мова сайту:
м. Киев,                             вул. Покровська, 63 тел.: (0412) 44-56-97        тел.:(050) 10-63-648

Програма IQ Energy - Європейська енергоефективність в Україні

02.12.2016

Програма IQ Energy - Європейська енергоефективність в Україні з ініціативи ЄБРР пропонує компесацію коштів в розмірі 10% від суми населенню, яке встановлює енергоефективне обладнання.
 
Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в Україні ініціював програму IQ Energy, яка фінансується Партнерством Е5Р і Агентством SIDA за підтримки Європейського Союзу.
Мета програми - підвищити інформованість населення і продемонструвати фінансові переваги раціонального використання енергії, а також ознайомити населення з обладнанням і матеріалами, доступними на українському ринку, які відповідають найвищим технологічним стандартам енергоефективності.

Програма IQ Energy

Для інформування населення і організацій про енергоефективні продукти, ЄБРР створив базу з переліком перевіреного енергоекономічного обладнання і матеріалів, які забезпечують високий рівень теплозахисту і комфорту проживання, не завдають шкоди довкіллю і є безпечними для здоров'я людини та навколишнього середовища, відповідають всім найсуворішим Європейським вимогам і стандартам якості.

Більш детально ознайомитися з цією програмою та обладнанням на яке можливо отримати компенсацію можна в магазині “Домотроніка”.